БАДЕМОВО БРАШНО (ОРГАНСКО) 200гр.

440.00ден

Out of stock

Description

100% Органско бадемово брашно.

Супериорното брашно од бадеми е нутриционистички богат и без глутен производ добиен со мелење на бланширани бадеми (бадеми без кожа) од сортата Туоно. Потекнува директно од плантажите на Сицилија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “БАДЕМОВО БРАШНО (ОРГАНСКО) 200гр.”

Your email address will not be published.

+0