Продавница

Безглутенски Колачи Со Какао и Чиа

(1 customer review)

85.00ден

Состав: Оризово брашно, кокосово нерафинирано масло, кафен шеќер, какао во прав, експандирано просо, чиа семе (5%), ванила, хималајска сол, пекарска сода. Не содржи глутен.

Description

Состав: Оризово брашно, кокосово нерафинирано масло, кафен шеќер, какао во прав, експандирано просо, чиа семе (5%), ванила, хималајска сол, пекарска сода. Не содржи глутен. Земја на потекло: Македонија. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата. Дасечуваналадно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место.

1 review for Безглутенски Колачи Со Какао и Чиа

  1. Bozin

    Mnogu Vkusni Kolaci !!!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Cart