Sale!

КРЕАМ ОД КИКИРИКИ СО КАКАО (БЕЗ ШЕЌЕР) 400гр

190.00ден

Description

Какао крем со кикирики ,богат со протеини ,12% протеин (со стевиа), Без Глутен, Без палмово масло

Погоден за Веганска диета

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРЕАМ ОД КИКИРИКИ СО КАКАО (БЕЗ ШЕЌЕР) 400гр”

Your email address will not be published.

+0