Продавница

МЕД СО ЦИМЕТ И ЃУМБИР


250.00ден

Представува мешавина од цимет во прав,ѓумбир во прав и полифлорен пчелин мед од многу лековити планински билки од регионот на Ософовските планини.

Description

Представува мешавина од цимет во прав,ѓумбир во прав и полифлорен пчелин мед од многу лековити планински билки од регионот на Ософовските планини.

Комбинацијата од мед со ѓумбир и цимет делува благотворено на целиот организам.Го забрзува метаболизмот и ги топи калориите.Се препорачува да се користи како природен продукт за постигнување на идеална телесна тежина.

Може да го користат и деца и возрасни.

Начин на употреба:секој ден по 1-3 кафени лажички пред оброк.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МЕД СО ЦИМЕТ И ЃУМБИР”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Cart