НАМАЗ СО ЛИСИЧАРКА

135.00ден215.00ден

Состојки: исушена лисичарка, наут, ладно цедено сончогледово масло, хималајска сол

Clear

Description

Лисичарката како и врганот содржи 8 есенцијални киселини, витамини Б1, Б2, Ц и Д, а најмногу витамин А. Неговото име на латиница е „Cibarius“, што значи добро за јадење, исто така уништува црви и лоши бактерии во цревата,ѓи убива сите видови вируси, особено хепатитисот, го чистат црниот дроб од сите токсини и остатоци од лекови.

Состојки: исушена лисичарка, наут, ладно цедено сончогледово масло, хималајска сол

Additional information

Грамажа

175, 90

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “НАМАЗ СО ЛИСИЧАРКА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *