НАМАЗ СО ЦРНА ТРУБА

135.00ден215.00ден

Состојки: исушена црна труба, наут, ладно цедено сончогледово масло, хималајска сол

Clear

Description

Црна труба
Богата е со витамин Б12. Исто така, содржи повеќе протеини и јаглехидрати и помалку маснотии. Содржи голем процент на железо, па затоа е замена за месото во веганската исхрана. Ја одржува правилната функција на мозокот и нервниот систем.

Состојки: исушена црна труба, наут, ладно цедено сончогледово масло, хималајска сол

Additional information

Грамажа

175, 90

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “НАМАЗ СО ЦРНА ТРУБА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *