Продавница

Органско Брашно Од Хељда

(1 customer review)

189.00ден

Начин на употреба: може да се додава во пецива, колачи, десерти и слично како замена за пченично брашно или во сооднос со него или во комбинација со други безглутенски брашна.

Description

Состав: органско брашно од хељда 100%. Увезено од Холандија. Земја на потекло на суровината: Кина. Начин на употреба: може да се додава во пецива, колачи, десерти и слично како замена за пченично брашно или во сооднос со него или во комбинација со други безглутенски брашна. Да се чува на суво и ладно место во добро затворено пакување.

1 review for Органско Брашно Од Хељда

  1. Daniel

    Mnogu Zravo

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Cart