Продавница

FOR X5

(1 customer review)

1,190.00ден

Девојки пробајте го овој супер гел за обликување на телото FOR X5 🙌👙

Description

Девојки пробајте го овој супер гел за обликување на телото FOR X5 🙌👙

Намалете го обемот на критичните делови на телото , колковите и абдоменот со супер ефикасниот гел
FOR X5 на база на кофеин ☕️ и ефективни билни екстракти. 🌱🍃🌾 💯

Гелот може да се комбинира и со Детокс чајот IRONTEA за побрзи и долготрајни резултати .

1 review for FOR X5

  1. Natasha

    Odlicen

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Cart