Продавница

MACAN


78.00ден

Рачно изработено органско бисквит со семе од коноп и сончоглед Макан е автентична домашна рачна изработка на органски вегански бисквит, без шеќер и брашно, од само 6 квалитетни состојки од растително потекло: интегрален овес, Arriba Национален путер од какао, домашно семе од коноп, семки од сончоглед, кокос од сируп и масло, малку хималајска сол, бурбонска ванила и АБСОЛУТНО Ништо повеќе.

Description

Рачно изработено органско бисквит со семе од коноп и сончоглед Макан е автентична домашна рачна изработка на органски вегански бисквит, без шеќер и брашно, од само 6 квалитетни состојки од растително потекло: интегрален овес, Arriba Национален путер од какао, домашно семе од коноп, семки од сончоглед, кокос од сируп и масло, малку хималајска сол, бурбонска ванила и АБСОЛУТНО Ништо повеќе.
Без додаден шеќер 100% природен Без транс масти 100% органски
Без соја и пченица 100% веган
Богат со додаток на влакна 0%
1000% вкусен.
45гр

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MACAN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Cart