КАКАО ВО ПРАВ КРИОЛО (ОРГАНСКО) 150гр.

290.00ден

Description

Криоло какао во прав. Овој какао во прав припаѓа на сортата Криоло, од Перу, една од најценетите во светот

100% Органски какао во прав од Перу.

Погоден за веганци ,Без глутен

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КАКАО ВО ПРАВ КРИОЛО (ОРГАНСКО) 150гр.”

Your email address will not be published.

+0