КАКАО ВО ПРАВ ДОМИНИКАНА (ОРГАНСКО) 150гр.

230.00ден

Description

Доминикана какао во прав, неколку јужноамерикански земји се познати по добро какао, вклучително и Доминиканската Република

100% Органско какао во прав од Доминиканска Република.

Погоден за веганци ,Без глутен

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КАКАО ВО ПРАВ ДОМИНИКАНА (ОРГАНСКО) 150гр.”

Your email address will not be published.

+0